TVK CSM Nasza Praca » Aktualności
Aktualności
TVK CSM Nasza Praca » Aktualności
Aktualności

Kino TV w jakości HD!

Informujemy, że od dzisiaj kanał Kino TV nadawany będzie w jakości HD. Kino TV HD dostępny jest w naszej ofercie telewizji cyfrowej na kanale lcn: 21.

czytaj więcej ›

Filmbox Extra w jakości HD!

Informujemy, że z dniem 7 stycznia br. kanał Filmbox Extra nadawany jest w jakości HD. Kanał dostępny jest w naszej sieci w ofercie telewizji cyfrowej na lcn: 66. Oferta telewizji cyfrowej zawiera 132 programy, w tym 88 w jakości HD.

czytaj więcej ›

Kino Polska w jakości HD.

Informujemy, że od dnia 3 grudnia 2018 r. kanał Kino Polska nadaje w wysokiej rozdzielczości HD. Kino Polska HD dostępny jest w ofercie telewizji cyfrowej na kanale lcn: 20. Oferta telewizji cyfrowej obecnie obejmuje 132 programy cyfrowej, w tym 87 w jakości HD!

czytaj więcej ›

KSW 46 w Gliwicach! Oglądaj na żywo w PPV!

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia na żywo gali KSW 46, która odbędzie się w Arena Gliwice. Wydarzenie dostępne będzie w naszej sieci w usłudze Pay-Per-View. Koszt jednorazowy za dostęp do wydarzenia wynosi 39,00 zł. Usługa dostępna dla abonentów telewizji cyfrowej w sieci CSM „Nasza Praca”. Osoby zainteresowane obejrzeniem wydarzenia serdecznie zapraszamy do Zakładu Obsługi Technicznej CSM […]

czytaj więcej ›

KSW powraca na Wembley! Oglądaj na żywo KSW45!

Aktualizacja 05.10.2018r. Zamiast Maxa Nunesa, w sobotę wystąpi Łukasz Parobiec. Teraz karta walk wygląda następująco: Karol Bedorf vs Philip De Fries Erko Jun vs Popek Monster Damian Janikowski vs Michał Materla Roberto Soldic vs Dricus Du Plessis Marcin Wójcik vs Scott Askham James McSweeney vs Thiago Silva Łukasz Parobiec vs Wagner Prado Jamie Sloane vs […]

czytaj więcej ›
CSM "Nasza Praca" © 2019
Wszelkie prawa zastrzeżone.