Gala KSW41 w Katowicach. Oglądaj na żywo!

Aktualizacja 20.12.2017r.

Z uwagi na fakt, że w dniu 22 grudnia 2017r. biura spółdzielni będą nieczynne, osoby zainteresowane obejrzeniem wydarzenia zapraszamy do Zakładu Obsługi Technicznej C.S.M. „Nasza Praca” przy ul. Dekabrystów 68/76 w Częstochowie w celu podpisania stosownych dokumentów – najpóźniej do dnia 21 grudnia 2017r. do godz. 14:00.

Aktualizacja 14.12.2017r..

Szanowni Państwo,
Właśnie otrzymaliśmy informację o zmianie zawodnika w walce głównej.  Zamiast Dricusa du Plessisa z Borysem Mańkowskim walczył będzie Roberto Soldic.

Poniżej nieco więcej informacji z komunikatu KSW:
Chorwacki „Robocop”, niezwykle niebezpieczny, Roberto Soldić (12-2, 10 KO, 1 Sub) będzie nowym rywalem Borysa Mańkowskiego (19-6-1, 3 KO, 7 Sub) w walce wieczoru KSW 41 w Katowicach 23 grudnia. Zawodnik, o którego biły się wszystkie największe organizacje na świecie podjął rękawice by już za 10 dni stoczyć pojedynek mistrzowski 5-rundowy pojedynek o pas KSW.
Pierwotny rywal Mańkowskiego – Dricus Du Plessis musiał wycofać się z mistrzowskiego starcia z powodu naderwania dwóch więzadeł oraz mięśnia w prawej dłoni.
22-letni Chorwat, mogący się pochwalić aż dziesięcioma nokautami w zawodowym rekordzie, po ostatniej wygranej w Cage Warriors z Lewisem Longiem został przez media ochrzczony następcą legendarnego rodaka Mirko „CroCopa” Filipovica. Mistrz cenionych europejskich organizacji Superior FC oraz Final Fight Championship słynie z piekielnie mocnych kopnięć, a do Polski przyjedzie z passą sześciu wygranych z rzędu przez nokaut, z czego pięć z tych pojedynków zakończył już w pierwszej rundzie.
Zawodnik z Bałkanów posyłał na deski między innymi znanego z gal KSW Vaso Bakocevicia i Polaka, Rafała Lewonia. W ostatnich tygodniach „Chorwacki RoboCop” trenował w USA, gdzie pomagał przygotowywać się mistrzowi Bellatora Douglasowi Limie, dlatego jest w szczytowej formie i bez wahania przyjął pięciorundowe starcie o pas KSW w kategorii do 77 kilogramów. Będzie to bez wątpienia najmocniej bijący fighter, z jakimkolwiek mierzył się Borys Mańkowski.”

KSW41_mankowski_800x450

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia na żywo gali KSW 41, która odbędzie się tym razem w katowickim Spodku.
Wydarzenie dostępne będzie w naszej sieci w usłudze Pay-Per-View.
Koszt jednorazowy za dostęp do wydarzenia wynosi 33,00 zł.
Usługa dostępna dla abonentów telewizji cyfrowej w sieci C.S.M. „Nasza Praca”.
Osoby zainteresowane obejrzeniem wydarzenia serdecznie zapraszamy do Zakładu Obsługi Technicznej C.S.M. „Nasza Praca” przy ul. Dekabrystów 68/76 w Częstochowie w celu podpisania stosownych dokumentów – najpóźniej do dnia 21 grudnia 2017 do godz. 14:00.
Przekaz z gali będzie dostępny w naszej sieci na kanale LCN: 444. Do czasu rozpoczęcia wydarzenia, na tym kanale będzie emitowana plansza informacyjna potwierdzająca nadanie dostępu do usługi PPV (dla abonentów, którzy wykupią usługę).
Podsumowanie:
Start wydarzenia: SOBOTA, 23 grudnia 2017r., godzina 19:00.
Kanał LCN: 444.
Koszt jednorazowy: 33,00 zł
Telefon: 34-361-25-32
E-mail: dtv@csmnp.com.pl
Adres: Zakład Obsługi Technicznej C.S.M. „Nasza Praca”, 42-200 Częstochowa, ul. Dekabrystów 68/76

Zapraszamy!

Poznaliśmy pierwsze nazwiska, które pojawią się na KSW 41 w Katowicach:

  • W królewskiej kategorii wagowej dojdzie do pojedynku dwóch zawodników, którzy uwielbiają kończyć walki w pierwszej rundzie. Michał Andryszak (19-6, 12 KO, 6 Sub) stanie naprzeciw Fernando Rodriguesa Jr. (11-3, 8 KO, 2 Sub).
  • Damian Janikowski (1-0, 1 KO) będzie kolejnym zawodnikiem, który zawalczy 23 grudnia na KSW 41 w katowickim Spodku. Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach w stylu klasycznym z Londynu zadebiutował w MMA podczas historycznej gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym.
  • Ekscytujący pojedynek w kategorii koguciej pomiędzy Marcinem Wrzoskiem (12-4, 5 KO, 3 Sub) i Romanem Szymańskim (10-3, 1 KO, 3 Sub) został dodany do karty walk gali KSW 41.
  • Kibice zobaczą też niezwykle elektryzujące starcie rapera Popka Monstera (3-2, 3 KO) z byłym judoką i jednym z najpopularniejszych polskich aktorów Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Od momentu ogłoszenia tego pojedynku, obaj zawodnicy nie szczędzą sobie medialnych razów.
  • Japończyk o brazylijskich korzeniach Kleber Koike Erbst (22-4-1, 2 KO, 18 Sub) będzie po raz pierwszy bronił tytułu KSW w wadze piórkowej w rewanżowym pojedynku z Arturem „Kornikiem” Sowińskim (18-8, 6 KO, 7 Sub). Bohater śląskich fanów już raz pokonał Erbsta w walce mistrzowskiej na KSW 33 dwa lata temu, ale w między czasie stracił pas na rzecz Marcina Wrzoska, którego następnie Japończyk pokonał podczas KSW 39.
  • Znamy już rywala Borysa Mańkowskiego w walce wieczoru podczas KSW 41 – jest nim podwójny mistrz EFC Dricus Du Plessis. Mistrz KSW w wadze półśredniej, zawodnik, który stoczył niezwykle wyrównany bój z Mamedem Khalidovem na PGE Narodowym Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 Sub) stanie do swojej kolejnej czwartej obrony tytułu.

208x416_KSW41_dys_1