Od 15 maja pięć nowych kanałów HD!

Informujemy, że z dniem 15 maja 2021r. do oferty telewizji cyfrowej w pakietach: Brązowy, Srebrny, Złoty, Platynowy zostaną włączone nowe kanały w jakości HD! Poniżej prezentujemy nazwy kanałów, ich logotypy oraz lcn (numer na dekoderze).
Aktualny wykaz programów telewizji cyfrowej jest dostępny pod poniższym linkiem:
Telewizja cyfrowa – Wykaz programów

W ofercie obecnie dostępne jest łącznie 147 kanałów cyfrowych w tym 111 w jakości HD!

lcn: 151
ANTENA HD to nowy kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, m.in. nowe odcinki Mody na Sukces ,programy rozrywkowe , kabarety oraz wartościowe dokumenty.

lcn: 171
NUTA.TV HD to kanał o profilu muzycznym, który wystartował we wrześniu 2015 roku. Prezentuje aktualne hity z gatunku pop i dance, które królują na imprezach, a także największe przeboje ostatnich lat.

lcn: 172
POWER TV to kanał muzyczny w jakości HD, w którym ponad połowę ramówki zajmują największe hity polskiej muzyki rozrywkowej, która króluje na niejednym parkiecie w kraju. Równie ciekawą propozycją są niezapomniane hity muzyki zagranicznej z lat 80-tych i 90-tych.

lcn: 173
SUPER TV to wyjątkowy kanał telewizyjny, który oferuje widzom możliwość dokonywania zakupów w super cenach bez wychodzenia z domu, przez całą dobę.

lcn: 121
TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.