Pakiet Tenis Premium – wszystkie turnieje Wielkiego Szlema na żywo w HD!

Pakiet Tenis Premium to dodatkowy pakiet z dwoma nowymi kanałami premium tj. Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD, które umożliwiają dostęp do całego sezonu rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema. To w trakcie wszystkich czterech turniejów łącznie setki meczów, około 400 godzin relacji i komentarzy na żywo, powtórki najlepszych pojedynków, niezapomniane występy Polaków i światowa czołówka tenisa męskiego i kobiecego!

Pakiet Tenis Premium obejmuje prezentację czterech turniejów:
1) French Open, Roland Garros – od 28 maja do 18 czerwca 2017,
2) Wimbledon – od 3 lipca do 23 lipca 2017,
3) US Open – od 28 sierpnia do 17 września 2017,
4) Australian Open – od 15 stycznia do 4 lutego 2018.

Pakiet Tenis Premium jest dostępny w naszej sieci dla abonentów telewizji cyfrowej. Koszt jednorazowy za dostęp do wszystkich czterech turniejów wynosi 39,00 zł. Osoby zainteresowane wykupieniem dostępu serdecznie zapraszamy do Zakładu Obsługi Technicznej CSM „Nasza Praca” przy ul. Dekabrystów 68/76 w Częstochowie w celu podpisania stosownych dokumentów.

Uwaga! Start turnieju zaplanowany jest na niedzielę 28 maja 2017r. Osoby zainteresowane dostępem od początku turnieju zapraszamy do złożenia zlecenia najpóźniej do dnia 26 maja 2017 (Piątek) do godz. 14:00.
Oczywiście wykupienie dostępu do kolejnych turniejów będzie możliwe później, w czasie trwania rozgrywek.

Programy dostępne w naszej sieci na kanałach LCN: 111 oraz LCN: 112.

tenispremium1 tenispremium2

Tenis Premium – tenis na najwyższym poziomie!

Już 28 maja br. rozpocznie się jeden z czterech największych turniejów wielkoszlemowych w tym sezonie – French Open, Roland Garros. Rekordzistą pod względem zwycięstw rozgrywanego w Paryżu na ceglanej nawierzchni kortu imienia Rolanda Garrosa jest Hiszpan – Rafael Nadal. Najlepsza polska tenisistka – Agnieszka Radwańska tylko raz, w 2013 roku, dotarła do ćwierćfinału, ale wszyscy kibice liczą na nową odsłonę jej gry w tym sezonie na tej trudniej dla niej nawierzchni.

Z francuskiej „czerwonej mączki” w lipcu widzowie przeniosą się na trawiaste korty londyńskiego Wimbledonu. Porośnięta życicą nawierzchnia sprawia, że piłka po odbiciu dostaje przyśpieszenia, co faworyzuje styl gry serwis-wolej. Aktualnymi mistrzami Wimbledonu są Andy Murray oraz Serena Williams, ale i Agnieszka Radwańska może pochwalić się sukcesami – udziałem w finale w 2012 r. i grą w półfinałach w 2013 i 2015 r.

Na przełomie sierpnia i września odbędzie się ostatni w tym roku turniej wielkoszlemowy – US Open. Na twardych kortach nowojorskiego Billie Jean King National Tennis Center panuje specyficzna, żywa atmosfera, która udziela się zarówno kibicom, jak i samym zawodnikom. Agnieszka Radwańska czterokrotnie docierała tu do czwartej rundy, więc oczekiwania wobec niej są duże.

W 2018 roku, w drugiej połowie stycznia, na kanałach TENIS PREMIUM HD 1 oraz TENIS PREMIUM HD 2 udostępniony zostanie również turniej Australian Open. Na twardej powierzchni znajdującego się w Melbourne kortu znakomicie czuje się Radwańska, która dwukrotnie (w 2014 i 2016 roku) walczyła w półfinałach.

Podsumowanie:
Start: Niedziela, 28 maja 2017r.
Kanały LCN: 111 i 112.
Koszt jednorazowy za dostęp do czterech turniejów: 39,00 zł
Telefon: 34-361-25-32
Adres: Zakład Obsługi Technicznej C.S.M. „Nasza Praca”, 42-200 Częstochowa, ul. Dekabrystów 68/76

Zapraszamy!
tenis