Superstacja zmieniła się w Wydarzenia24

Informujemy, że z dniem 1 września 2021r. kanał informacyjny Superstacja zmienił nazwę na Wydarzenia24. Wydarzenia24 dostępny jest w naszej ofercie telewizji cyfrowej pod numerem lcn (numer na dekoderze): 118. Poniżej prezentujemy logotyp kanału.

Wydarzenia24 to stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia.
W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

Wśród prowadzących Wydarzenia24 zobaczymy Ewę Gajewską, Agatę Wojtkowiak, Aleksandrę Janiec, Wiolettę Wrambę i Karolinę Soczewkę. Informacje sportowe prezentuje Łukasz Dubaniewicz. O tym czym żyje internet oraz media społecznościowe bacznie sprawdza, weryfikuje i prezentuje widzom Bartosz Cebeńko, a najnowszą prognozę pogody przedstawia Ksenia Chlebicka.

Wydarzenia24 są realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które jest w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.