TBN POLSKA oraz ACTIVE FAMILY HD dostępne w ofercie telewizji cyfrowej

Informujemy, że do oferty telewizji cyfrowej został włączony kanał TBN POLSKA. Kanał dostępny jest na kanale lcn:117 dla abonentów korzystających z pakietów BRĄZOWY, SREBRNY, ZŁOTY, PLATYNOWY.

TBN Polska to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych “Trinity Broadcasting Network” obejmującą 30 stacji telewizyjnych.

Kanały sieci TBN – w których widzowie mogą oglądać programy i muzykę chrześcijańską, kino familijne oraz programy dla dzieci i młodzieży – nadają 24 godziny na dobę na każdym zamieszkałym kontynencie za pomocą 86 kanałów satelitarnych oraz tysięcy dodatkowych sieci telewizyjnych i kablowych.

 


Informujemy również, że do oferty telewizji cyfrowej został włączony kanał ACTIVE FAMILY HD. Kanał dostępny jest na kanale lcn:84 dla abonentów korzystających z pakietów SREBRNY, ZŁOTY, PLATYNOWY.

Active Family HD to kanał skierowany do widzów, którzy prowadzą aktywny tryb życia, traktując sport jako rozrywkę i sposób spędzania wolnego czasu.

 

Poniżej prezentujemy zaktualizowany wykaz programów:

Telewizja cyfrowa – Wykaz programów