Uwaga na oszustwa w Internecie !

Szanowni Państwo!

Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożność podczas korzystania ze stron internetowych lub serwisów wymagających wprowadzenia danych osobowych, w tym adresu e-mail czy numeru telefonu. W ostatnim czasie możecie Państwo natrafić na spreparowane strony internetowe informujące o możliwości bezpłatnej rezerwacji nagród w postaci konsoli do gier Playstation 4, telefonu Samsung S6 lub iPhone 7.

 

Jest to oszustwo! Stanowczo odradzamy wpisywanie na tej stronie numeru telefonu! Odpisanie na otrzymanego sms’a skutkuje uruchomieniem odpłatnej subskrypcji wiadomości sms, której nie można wyłączyć! Za każdego otrzymanego sms’a zostanie naliczona opłata u operatora komórkowego, a wysyłanych wiadomości sms jest po kilka dziennie.

 

Blokadę takich wiadomości sms można aktywować dzwoniąc na infolinię swojego operatora telefonu komórkowego.

 

Informujemy, że Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasza Praca” nie jest organizatorem żadnej akcji związanej z rozdawaniem nagród członkowskich, jak również nie zlecała zorganizowania takiej akcji innym podmiotom.

 

Ponadto przypominamy, że na naszej stronie www.tvknaszapraca.pl w dziale Dokumenty zamieszczona jest Informacja o zagrożeniach związanych ze świadczoną usługą telekomunikacyjną.