Wydarzenia 24 zmieniły się w Polsat News Polityka

Informujemy, że w nocy z 9 na 10 stycznia 2024 nastąpił rebranding kanału Wydarzenia 24, który zmienił nazwę na Polsat News Polityka. Kanał Polsat News Polityka dostępny jest w naszej sieci na lcn (numer na dekoderze): 118. Poniżej prezentujemy logo kanału.

Jak informuje nadawca kanału, wraz z rebrandingiem uległa zmianie ramówka. W Polsacie News Polityka pojawią się nowe audycje, będzie dużo publicystyki i materiałów z życia parlamentu, w tym cieszące się coraz większym zainteresowaniem obrady sejmu i senatu. Od poniedziałku do piątku o godz. 17:30 w programie „Studio Parlament”, nadawanym bezpośrednio z Sejmu, czołowi dziennikarze Polsat m.in. Bartłomiej Maślankiewicz i Wojciech Dąbrowski będą rozmawiać z politykami o tym, co najważniejsze jest i tu i teraz w pracach obu Izb. Także od poniedziałku do piątku o 21:00 Karolina Olejak i Przemysław Szubartowicz – dziennikarze Interii w „Debacie Politycznej” będą wraz z politykami, komentatorami i ekspertami podsumowywać mijający dzień w polskiej polityce.
Jednocześnie w nocy z 9 na 10 stycznia br. wystartował nowy naziemny kanał informacyjny pod nazwą Wydarzenia 24.
Kanał Wydarzenia 24, którego nadawcą jest Telewizja Polsat sp. z o.o., to nowy kanał informacyjny, który przez całą dobę będzie nadawać serwisy informacyjne, sportowe i pogodę. To oferta dla tych, którzy wolą tylko informacje, bez dodatku publicystyki. Kanał ten również będzie dostępny w naszej ofercie telewizji cyfrowej.