Wyłączenie programów z oferty analogowej.

Szanowni Państwo!

Dynamiczny rozwój usług telewizji cyfrowej i dostępu do szerokopasmowego Internetu, który polega na poszerzaniu oferty o kolejne programy telewizyjne, stale rosnąca liczba nadawanych programów cyfrowych w wysokiej rozdzielczości HD, jak również cykliczne podnoszenie prędkości transmisji danych w oferowanych pakietach w usłudze dostępu do Internetu, wymusza na nas podjęcie działań w celu zwolnienia pasma dla usług cyfrowych w naszej sieci telekomunikacyjnej.

Uwaga! W związku z powyższym z dniem 18 września 2017r. zostaną wyłączone z przyczyn technicznych następujące programy nadawane w technologii analogowej: VIVA POLSKA, MCM TOP, MEZZO, TV SILESIA, POLONIA 1, TV POLONIA (programy te będą dostępne wyłącznie w ofercie telewizji cyfrowej). Zaznaczamy również, że kolejne programy analogowe będą wyłączane w najbliższej przyszłości, aż do całkowitego wyłączenia technologii analogowej.

Informujemy, że w związku z wyłączeniem powyższych programów analogowych, abonentom korzystającym z usługi telewizji analogowej, przysługuje prawo odstąpienia od umowy, pisemnie do dnia 15 września 2017r., a Dostawcy usług nie przysługuje zwrot ulgi.

Jednocześnie gorąco zachęcamy Państwa do uruchomienia telewizji cyfrowej, której bogata oferta zawiera w sumie 130 programów cyfrowych, w tym 75 programów w jakości HD! Pragniemy zwrócić uwagę, że telewizja cyfrowa, w odróżnieniu od telewizji analogowej, charakteryzuje się znacznie większą liczbą programów w poszczególnych pakietach, doskonałą jakością obrazu i dźwięku, a ponadto nie kosztuje więcej! Telewizję cyfrową możecie Państwo oglądać w tej samej miesięcznej opłacie, którą aktualnie wnosicie za pakiet analogowy. Wystarczy tylko podpisać nową umowę na telewizję cyfrową, a w ramach aktywacji za 1 zł otrzymacie Państwo w użytkowanie dekoder cyfrowy DVB-C lub moduł CAM (do telewizorów wyposażonych w tuner DVB-C). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!