Zmiany nazw programów telewizyjnych.

Informujemy, że z dniem 16 czerwca 2017r. zostały zmienione nazwy poniższych programów telewizyjnych:
– ESKA TV zmieniła się w ESKA TV EXTRA,
– 8TV zmieniła się w ESKA TV.

Poniżej przedstawiamy informację nadawców programów.

ESKA TV – telewizja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV to najnowsze klipy polskich i zagranicznych artystów, a także koncerty, ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach oraz informacje o najgorętszych imprezach.

ESKA TV EXTRA – telewizja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra, czyli największe przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

Dlaczego chcemy zrezygnować z 8TV i wrócić z Eską TV?
Siła marki ESKA i przywiązanie do niej odbiorców stanowią ogromną wartość, o czym nieustannie się przekonujemy. ESKA jest marką wyrazistą, ma precyzyjnie określoną ofertę muzyczną i spełnia oczekiwania swoich odbiorów. Wprowadzenie na rynek telewizyjny nowego produktu pod nazwą „Ósemka TV” nie przyniosło oczekiwanych wyników. Pomimo szerokich działań promocyjnych i atrakcyjnego kontentu kanał nie zyskał tak wielu sympatyków, jak nadająca wcześniej na tej samej pozycji ESKA TV. Mamy nadzieję, że po powrocie na MUX1 marki ESKA uda nam się odbudować widownię do poziomu sprzed września 2016.

Czym będą różniły dwa kanały pod marką Eski?
ESKA TV będzie nadawać zgodnie z dotychczasową koncesją na MUX1, a więc będzie stacją muzycznorozrywkową. Natomiast ESKA TV EXTRA, która pozostanie w dystrybucji satelitarnej w miejscu dotychczasowej Eski TV, będzie miała charakter wyłącznie muzyczny. Zamierzamy także zróżnicować obie stacje pod względem ich grup docelowych. ESKA TV będzie kierowana do widzów w wieku od 15 do 34 lat, natomiast ESKA TV EXTRA do osób w wieku 15-49.